Derby dla Eko-Prod Szemud 🙁

To był niezły mecz w wykonaniu obu drużyn. Sytuacji bramkowych, walki, fauli i żółtych kartek nie brakowało. W pierwszej połowie gospodarze nękali nas stałymi fragmentami gry (strata bramki na 1:0). Nasz zespół odgrażał się kontrami. Po jednym z ataków wywalczyliśmy rzut karny, którego na gola zamienił Kacper Ickiewicz. Rywale odpowiedzieli sytuacją sam na sam z bramkarzem, który przywrócił prowadzenie drużynie Eko-Prod. W drugiej połowie najpierw zespół z Szemudu zmarnował sytuację sam na sam z Maciejem Borowiczem, bardzo dobra obrona naszego bramkarza. Po drugiej stronie okazję zmarnował Filip Kreft. Wynik do samego końca pozostawał sprawą otwartą. Ataki przenosiły się z jednego pola karnego pod drugie. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry mieliśmy piłkę na remis, ale po rzucie rożnym z kilku metrów trafiliśmy wprost w bramkarza.

Eko-Prod Szemud – Dragon Bojano 2:1 (2:1)

❎ 1:0 – 10′

✅ 1:1 – 22′ Kacper Ickiewicz (k.)

❎ 2:1 – 34′