Spójrzcie, co o nas piszą w świecie 🔥

W odpowiedzi na wyzwanie LZS Dragon Bojano dołączamy do akcji promującej Futsal w Polsce🇵🇱

Zespół LZS Dragon, podobnie jak i nasza drużyna nie pochodzi z wielkiej aglomeracji miejskiej. Jest to lokalny klub, położony na Pomorzu, niedaleko Trójmiasta 🏖

W Bojanie duży nacisk kładzie się przede wszystkim na kształcenie młodzieży. Do ich szkółki uczęszcza ponad 200 dzieci, co przekłada się na liczne sukcesy. Do największych należy 4. miejsce w Polsce w kategorii U20, a także udział w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski Beachsoccera młodzieży💪

Klub jest otwarty na wszystkich. Każdy może do niego wstąpić, pomóc, czy tez zostać jednym ze sponsorów😃

Ich występy w 1. lidze zawsze obfitują w emocje. Jak sami piszą – nie wygrywamy 1:0, ale 3:2, po bramce w ostatniej sekundzie🕐

W tym sezonie w rozgrywkach Pucharu Polski pokonali m.in. ekstraklasowy MOKS Słoneczny Stok Białystok. Zrobili to oczywiście w mocno dramatycznych okolicznościach, bowiem wynik 0:4 wyciągnęli na 6:4❗️

W następnym etapie polegli 1:8 z tym samym zespołem, co i nasza drużyna – Rekordem Bielsko-Biała💁‍♂️ Nie można jednak powiedzieć, że było to całkowicie jednostronne spotkanie, bo też po pierwszej połowie LZS Dragon przegrywał zaledwie 0:1, co niejedna drużyna w Futsal Ekstraklasa przyjęłaby za dobry wynik 🤭

Zachęcamy do obserwowania LZS Dragon Bojano na wszelkiego rodzaju portalach społecznościowych. W ten sposób możemy niejako docenić pracę ambitnych ludzi, którzy codziennie robią wszystko, aby promować swój klub, a tym samym i całą dyscyplinę.

Do kontynuowania akcji nominujemy:
KS Gredar Futsal Team Brzeg
Red Dragons Pniewy
Klub Sportowy Futsal Leszno – PISZĄ NA SWOIM FANPAGE’U ORZEŁKI.

Dodaj komentarz