1/8 Pucharu Polski: Dragon Bojano – Rekord Bielsko-Biała 1:8 (0:1)

Sensacji nie było, ale i tak możemy być dumni z naszej drużyny. 👍👏 Wielkie brawa za postawę w pierwszej połowie, po której przegrywaliśmy 0:1. W tej części meczu dwoił się i troił w bramce Dariusz Grubba, który został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie Dragona. Najlepszym zawodnikiem drużyny gości został wybrany Michał Kubik. W drugiej części meczu Rekord się rozpędził na dobre i strzelał nam kolejne bramki.

Dzisiejsze zawody to ogromna dawka doświadczenia dla naszych zawodników. Mamy nadzieje, że to spotkanie zaowocuje podczas kolejnych meczów. Grać z najlepszymi to przyjemność i taka lekcja na pewno nam się przyda. W dodatku rywal z najwyższej półki, który przyciągnął rekordową publiczność podczas naszej przygody w zmaganiach futsalowych.

BTS Rekord składamy gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnych fazach Pucharu Polski. Chcielibyśmy powiedzieć, że odpadliśmy z późniejszym triumfatorem 🙂.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację meczu. Dziękujemy kibicom za liczne wsparcie. Dziękujemy dzieciom za oprawę spotkania. Do zobaczenia.

Dodaj komentarz