🔥❗️CO TU SIĘ WYDARZYŁO❗️🔥Mamy awans do 1/8 Pucharu Polski🔥❗️

Po 30 minutach goście pewnie prowadzili 0:4. Prowadzili grę, przeważali i byli zespołem lepszym. Ale tego, co się wydarzyło w ostatnich 10 minutach nikt by się prawdopodobnie nie spodziewał. Nasi zawodnicy jednak uwierzyli i nie załamali się. 31:31 – strzeliliśmy pierwszą bramkę. Nie minęło 5 minut a prowadziliśmy 5:4! W tym przedziale czasowym prawie co strzał, to gol. Niesłychane i wręcz nie do wiary, że końcówka spotkania należała do Smoków. W ostatnich fragmentach MOKS Słoneczny Stok Białystok wycofał bramkarza i udało nam się z tego skorzystać. Gol na 6:4 padł spod naszego pola karnego.
Ogromne gratulacje za postawę i grę do końca! Gramy w 1/8 finału Pucharu Polski. Rywalem będzie utytułowany BTS Rekord. Środa, 19 lutego. Już dziś zapraszamy!🔥🔥🔥