Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 – Wyniki !!!

W pierwszym meczu przegraliśmy z zespołem z Lęborka 1:4. Chwila oddechu i czeka nas pojedynek z Gwiadą Toruń.

Dobre złego początki…
Zaczęliśmy od szybkiego prowadzenia 2:0 po golach Łukasza Jadzińskiego. Torunianie równie szybko doprowadzili do wyrównania i po chwili wyszli na prowadzenie. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:3. W drugiej odsłonie nasza gra się posypała i straciliśmy pięć bramek strzelając rywalom dwie.
Dwa mecze przerwy i zagramy z gospodarzem turnieju Red Devils/Chojniczanka Chojnice.

W ostatnim meczu wygraliśmy z gospodarzami turnieju 3:2. Tym samym zajmujemy trzecie miejsce. Pierwsza połowa rywalizacji za nami. Drugi turniej odbędzie się za dwa tygodnie 14 grudnia w sobotę w Lęborku. Do kolejnej fazy eliminacji awansują trzy zespoły.