1️⃣ Z jednym punktem do Bojana wrócą zawodnicy Dragona. Po emocjonującym spotkaniu, w którym prowadzenie zmieniało się czterokrotnie Dragon Bojano zremisował 6:6 z Zawiszą WNS Malwee Rzgów Futsal Team.

Pierwsza połowa niezwykle ciekawa. Cios za cios. Ostatecznie udało nam się wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron dwa szybko strzelone gole gospodarzy i zrobił się remis. Na pięć minut przed końcem Malwee wyszło na prowadzenie. Na szczęście błyskawicznie odpowiedzieliśmy i wrócił wynik remisowy, który utrzymał się do końca spotkania. Jeśli meczu nie da się wygrać to trzeba go zremisować.
ℹ️ Za dwa tygodnie w Bojanie zagramy z liderem. Już dziś zapraszamy, 15 grudnia, niedziela, 17:00.