Wydarzenia

❗️Oficjalnie ☺️

✒️📖⭐️„Gratulujemy!Spełnili Państwo wszystkie wymogi formalne i regulaminowe, aby otrzymać gwiazdkę Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Z wielką przyjemnością informujemy, że Komisja Weryfikacyjna ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich przyznała Państwu certyfikat na poziomie ZŁOTYM.”

Uncategorized

1️⃣ Z jednym punktem do Bojana wrócą zawodnicy Dragona. Po emocjonującym spotkaniu, w którym prowadzenie zmieniało się czterokrotnie Dragon Bojano zremisował 6:6 z Zawiszą WNS Malwee Rzgów Futsal Team.

Pierwsza połowa niezwykle ciekawa. Cios za cios. Ostatecznie udało nam się wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron dwa szybko strzelone gole gospodarzy i zrobił się remis. Na pięć minut przed końcem Malwee wyszło naContinue reading